Ugrás a tartalomhoz Lépj a menübe
 


Eredmények 2008-2009

2010.01.21
2008 évi fiatalok versenye!
Rövidtáv beszámított versenyei: 
08.24. Pestimre
08.31. Komarom
09.07. Pannonhalma
09.21. Bicske
Dél-Tisza III. röpcsoport Rövidtávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

1. Varga K.István 2.cs. U05 19 h. 506,64 p
2. Kabók Gábor 3.cs. U05 17 h. 501,51 p
3. Bakai Imre 2.cs. U05 19 h. 499,42 p
4. Olasz János 1.cs. U05 17 h. 480,58 p
5. Kocsi- Toth 1.cs. U18 18 h. 445,22 p
6. Kocsis - TEAM 2.cs. U18 17 h. 428,46 p
7. Bakai Imre 3.cs. U05 17 h. 417,75 p
8. Ürge Ágoston 1.cs. U18 16 h. 411,59 p
9. Kabók Gábor 2.cs. U05 15 h. 394,99 p
10. Forrai Sándor 2.cs. U05 17 h. 394,56 p
U05 egyesületi Rövidtávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

1. Bakai Imre 2.cs. 20 h. 507,21 p
2. Kabók Gábor 3.cs. 17 h. 506,21 p
3. Varga K.István 2.cs. 19 h. 498,70 p
4. Olasz János 1.cs. 17 h. 473,47 p
5. Bakai Imre 3.cs. 19 h. 438,65 p
6. Forrai Sándor 2.cs. 18 h. 396,93 p
7. Kabók Gábor 2.cs. 15 h. 385,64 p
8. Varga K.István 1.cs. 15 h. 373,12 p
9. Forrai Sándor 1.cs. 13 h. 339,97 p
10. Kabók Gábor 1.cs. 12 h. 335,16 p
Rövid távú Dél-Tisza III. röpcsoporti sampionbajnokság
1. Kocsi- Toth U18 HU-08- 05-62722 4h 110,80p
2. Kabók Gábor U05 HU-08- 05-58991 3h 88,00p
3. Olasz János U05 HU 08-05-59428 3h 87,79p
4. Bakai Imre U05 HU-08- 05-58617 3h 87,54p
5. Kabók Gábor U05 HU-08- 05-59028 3h 86,16p
6. Kabók Gábor U05 HU-08- 05-59032 3h 82,08p
7. Kocsi- Toth U18 HU-08- 05-62691 3h 81,10p
8. Varga K.István U05 HU 08-05-59875 3h 80,42p
9. Bakai Imre U05 HU-08- 05-58614 3h 79,77p
10. Kabók Gábor U05 HU-08- 05-59030 3h 78,96p

Rövid távú egyesületi sampionbajnokság
1. Kabók Gábor U05 HU-08- 05-58991 3h 87,80p
2. Bakai Imre U05 HU-08- 05-58617 3h 87,26p
3. Olasz János U05 HU 08-05-59428 3h 86,64p
4. Kabók Gábor U05 HU-08- 05-59028 3h 83,51p
5. Varga K.István U05 HU 08-05-59875 3h 81,38p


2008 évi rövidtáv:
Rövidtáv beszámított versenyei: 
05.25. Komarom 05.25
05.31. Gyor - Pannonhalma
06.08. Gyor-Pannonhalma 06 08
06.14. Mosonmagyarovar 06 14
06.21. Komarom 06 21
06.30. Mosonmagyarovar 0630
07.05. Pannonhalma
07.12. Mosonmagyarovar 07.12
07.19. Komárom
U05 egyesületi Rövidtávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

1. Varga K.István 1.cs. 39 h. 1013,16 p
2. Kabók Gábor 2.cs. 29 h. 770,37 p
3. Kiss György 1.cs. 32 h. 728,40 p
4. Vári László 1.cs. 25 h. 633,59 p
5. Ádok János 3.cs. 22 h. 536,56 p
6. Varga K.István 2.cs. 20 h. 457,85 p
7. Kabók Gábor 1.cs. 18 h. 437,84 p
8. Ádok János 2.cs. 19 h. 431,31 p
9. Ádok János 1.cs. 18 h. 404,86 p
10. Márta Csaba 3.cs. 17 h. 398,68 p
Rövid távú egyesületi sampionbajnokság, hímek
1. Varga K.István U05 HU 07-05-39807 H 7h 170,35p
2. Kabók Gábor U05 HU-07- 05-40738 H 6h 163,70p
3. Varga K.István U05 HU 07-05-40018 H 5h 150,38p
4. Kabók Gábor U05 HU-07- 05-40729 H 5h 129,74p
5. Kabók Gábor U05 HU-07- 05-40776 H 4h 122,78p
6. Vári László U05 HU 06-05-20117 H 4h 113,55p
7. Márta Csaba U05 HU-07- 05-40496 H 4h 104,21p
8. Vári László U05 HU 06-05-20140 H 4h 102,21p
9. Márta Csaba U05 HU-07- 05-40533 H 4h 101,24p
10. Ádok János U05 HU-07- 05-40543 H 4h 94,30p

Rövid távú egyesületi sampionbajnokság, tojók
1. Ádok János U05 HU-06- 05-19623 T 7h 194,46p
2. Kiss György U05 HU 04-05-78289 T 7h 177,07p
3. Varga K.István U05 HU 07-05-40022 T 6h 163,37p
4. Varga K.István U05 HU 07-05-39803 T 5h 137,39p
5. Ádok János U05 HU-06- 05-19669 T 5h 124,72p
6. Kabók Gábor U05 HU-07- 05-40726 T 5h 110,35p
7. Forrai Sándor U05 HU-07- 05-40976 T 4h 112,94p
8. Kabók Gábor U05 HU-07- 50-38851 T 4h 112,78p
9. Kiss György U05 HU 07-05-40564 T 4h 101,57p
10. Kabók Gábor U05 HU-07- 05-40767 T 4h 98,58p

2009 évi középtáv
 
Középtáv beszámított versenyei: 
05.24. Brno
06.07. Soutice 06 07
06.21. Brno
07.05. Brno 07 05

Tagszövetségi Középtávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

1. Kovács Mihály és András 3.cs. U01 19 h. 525,96 p
2. Kocsis-Team 1.cs. U18 19 h. 522,14 p
3. Sós Bálint 2.cs. U01 18 h. 521,82 p
4. Marton Péter 1.cs. U01 17 h. 516,42 p
5. Ladányi Dániel 1.cs. U18 18 h. 498,82 p
6. Tari László 1.cs. U18 17 h. 490,84 p
7. Kolozsi Róbert 1.cs. U01 16 h. 470,61 p
8. Kovács Mihály és András 1.cs. U01 17 h. 463,94 p
9. Nyitrai Gabriella 3.cs. U12 18 h. 461,42 p
10. Kabók Gábor 1.cs. U05 16 h. 455,33 p

Dél-Tisza III. röpcsoport Középtávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

1. Tari László 1.cs. U18 18 h. 515,14 p
2. Ladányi Dániel 1.cs. U18 17 h. 492,45 p
3. Kocsis-Team 1.cs. U18 16 h. 483,51 p
4. Czékus János 1.cs. U03 17 h. 472,11 p
5. Kabók Gábor 1.cs. U05 16 h. 458,02 p
6. Kovács László 1.cs. U03 16 h. 411,97 p
7. Kabók Gábor 3.cs. U05 15 h. 399,81 p
8. Rapcsányi Sándor 1.cs. U18 14 h. 397,25 p
9. Török István 1.cs. U18 15 h. 390,17 p
10. Kelemen Ernő 2.cs. U18 15 h. 385,34 p

U05 egyesületi Középtávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

1. Kabók Gábor 1.cs. 17 h. 485,67 p
2. Kabók Gábor 3.cs. 14 h. 384,78 p
3. Ádok János 1.cs. 14 h. 373,30 p
4. Varga K.István 1.cs. 14 h. 353,41 p
5. Kabók Gábor 2.cs. 13 h. 325,64 p
Közép távú tagszövetségi sampionbajnokság, tojók
1. Vajna Zsolt U21 HU 07-50-6950 T 4h 109,45p
2. Kovács Mihály és András U01 HU-07- D-160103 T 3h 100,90p
3. Forrai Sándor U05 HU-07- 05-40976 T 3h 95,72p
4. Kabók Gábor U05 HU-08- 05-59069 T 3h 93,15p
5. Olasz János U05 HU-03- 05-59586 T 3h 91,95p
6. Ladányi Dániel U18 HU 08-05-68879 T 3h 88,63p
7. Kabók Gábor U05 HU-08- 05-58999 T 3h 88,31p
8. Ladányi Dániel U18 HU 07-05-42974 T 3h 88,28p
9. Rapcsányi Sándor U18 HU 06-05- 26236 T 3h 87,23p
10. Czikkel József P18 HU 04-05-64372 T 3h 86,09p

Közép távú Dél-Tisza III. röpcsoporti sampionbajnokság, tojók
1. Kabók Gábor U05 HU-08- 05-59069 T 4h 114,63p
2. Vajna Zsolt U21 HU 07-50-6950 T 4h 108,85p
3. Forrai Sándor U05 HU-07- 05-40976 T 3h 99,87p
4. Ladányi Dániel U18 HU 07-05-42974 T 3h 94,48p
5. Kabók Gábor U05 HU-08- 05-58999 T 3h 93,29p
6. Rapcsányi Sándor U18 HU 06-05- 26236 T 3h 88,39p
7. Olasz János U05 HU-03- 05-59586 T 3h 88,24p
8. Ladányi Dániel U18 HU 08-05-68879 T 3h 85,41p
9. Kovács László U03 HU-07- 05-38196 T 3h 82,08p
10. Kiss György U05 HU 06-05-20228 T 3h 80,59p

Közép távú egyesületi sampionbajnokság, hímek
1. Ádok János U05 HU-06- 05-19621 H 4h 99,28p
2. Kabók Gábor U05 HU-07- 05-40738 H 3h 87,08p
3. Kabók Gábor U05 HU-08- 05-59045 H 3h 77,64p
4. Varga K.István U05 HU 07-05-40007 H 3h 73,59p
5. Ádok János U05 HU-06- 05-19665 H 3h 73,15p

Közép távú egyesületi sampionbajnokság, tojók
1. Kabók Gábor U05 HU-08- 05-59069 T 4h 115,87p
2. Forrai Sándor U05 HU-07- 05-40976 T 3h 100,85p
3. Kabók Gábor U05 HU-08- 05-58999 T 3h 92,62p
4. Olasz János U05 HU-03- 05-59586 T 3h 90,03p
2009 évi fiatalok versenye
 
Dél-Tisza III. röpcsoport Rövidtávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

1. Rapcsányi Sándor 1.cs. U18 30 h. 851,90 p
2. Juhász István 1.cs. U18 30 h. 816,90 p
3. Vajna Zsolt 1.cs. U21 30 h. 794,71 p
4. Vajna Zsolt 2.cs. U21 29 h. 791,13 p
5. Kocsi István 4.cs. U18 26 h. 725,11 p
6. Kocsi István 1.cs. U18 27 h. 698,75 p
7. Kocsi István 2.cs. U18 23 h. 638,21 p
8. Kabók Áron Balázs 1.cs. U05 24 h. 614,55 p
9. Olasz János 1.cs. U05 24 h. 596,23 p
10. Ádok János 1.cs. U05 25 h. 589,90 p
U05 egyesületi Rövidtávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

1. Ádok János 1.cs. 27 h. 690,80 p
2. Olasz János 1.cs. 26 h. 683,83 p
3. Ádok János 4.cs. 26 h. 682,74 p
4. Kabók Áron Balázs 1.cs. 24 h. 678,33 p
5. Ádok János 2.cs. 22 h. 564,39 p
Rövid távú egyesületi sampionbajnokság
1. Ádok János U05 HU-09- 05-81011 6h 137,05p
2. Olasz János U05 HU-09- 05-82011 5h 152,86p
3. Ádok János U05 HU-09- 50-09465 5h 129,22p
4. Kabók Áron Balázs U05 HU-09- 05-81555 5h 123,19p
5. Bakai Imre U05 HU-09- 05-81163 5h 117,69p

2009 évi fiatalok Nemzeti Bajnoksága:
Hely Név Egyesület Csapat Helyezés Koefficiens
1 Kotrebai János N15 1 9 19.73973
2 Paulovics Róbert B27 1 9 34.26897
3 Tóth Imre Y16 2 9 36.38401
4 Bagdal József E13 1 9 67.04063
5 Burucs József Y04 1 9 73.13014
6 Pásztor Róbert R01 1 9 75.55048
7 Hujber Imre F08 1 9 79.10352
8 Velenczei Béla E05 1 9 79.83584
9 Véglás Pál A22 1 9 88.99989
10 Gyetvai István E05 1 9 93.89701
11 Molnár István B27 2 9 98.29372
12 Magyari Zsolt F13 1 9 102.13777
13 Rapcsányi Sándor U18 1 9 102.78459
14 Szever Csaba id. A22 1 9 103.34156
15 Vajna Zsolt U21 1 9 103.52501
16 Greskó Mihály B27 2 9 104.20713
17 Szlaukó István B27 1 9 105.33234
18 Mészáros Zsolt C25 2 9 106.09202
19 Marton Péter U01 3 9 109.74695
20 Németh György A42 2 9 111.02432
21 Tamás István M09 1 9 114.40946
22 Dóczy Ferenc F05 1 9 115.44995
23 Soós István F13 1 9 122.09989
24 Zsíros - dúc A25 1 9 122.22073
25 Kollár - Rákóczi A42 1 9 123.03464
26 Bazsonyi Gyula M12 1 9 123.0953
27 Nagy Zsolt C25 2 9 123.25206
28 Kabók Áron Balázs U05 1 9 128.68682
 

 

Hozzászólások

Hozzászólás megtekintése

Hozzászólások megtekintése

Nincs új bejegyzés.